page_banner

produkten

  • 10Gb/s SFP+ DWDM 40km DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + DWDM 40km DDM EML LC optyske transceiver

    De single-mode transceiver DWDM SFP + 10G-rige is in pluggbere module mei lytse foarmfaktor foar optyske datakommunikaasje foar duplex.
    Dizze module is ûntworpen om te brûken yn 'e DWDM-netwurkapparatuer yn metropolitaanske tagongs- en kearnnetwurken en wurket op DWDM-golflengte fan 1529nm oant 1563nm lykas spesifisearre troch de ITU-T. Se binne klacht by de SFF-8431 MSA en SFF-8432 MSA.
    De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ DWDM 80km DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + DWDM 80km DDM EML LC optyske transceiver

    De single-mode transceiver DWDM SFP + 10G-rige is in pluggbere module mei lytse foarmfaktor foar optyske datakommunikaasje foar duplex.
    Dizze module is ûntworpen om te brûken yn 'e DWDM-netwurkapparatuer yn metropolitaanske tagongs- en kearnnetwurken en wurket op DWDM-golflengte fan 1529nm oant 1563nm lykas spesifisearre troch de ITU-T. Se binne klacht by de SFF-8431 MSA en SFF-8432 MSA.
    De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.