page_banner

produkten

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optyske transceiver

    De 10Gb / s SFP + SR binne ûntwurpen foar gebrûk yn 10-Gigabit Ethernet-keppelings oer multymodefaser. Se binne konform mei SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW en 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. Digitale diagnostykfunksjes binne te krijen fia in seriële interface mei 2 triedden, lykas oantsjutte yn SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optyske transceiver

    10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers binne ûntworpen foar gebrûk yn 10-Gigabit Ethernet-keppelings oant 10km oer Single Mode-glêstried. Se binne konform mei SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, en 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnostykfunksjes binne te krijen fia in seriële ynterface mei 2 triedden. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optyske transceiver

    10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers binne ûntworpen foar gebrûk yn 10-Gigabit Ethernet-keppelings oant 20km oer single Mode-glêstried. Se binne konform mei SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, en 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnostykfunksjes binne te krijen fia in seriële ynterface mei 2 triedden. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optyske transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + transceivers binne ferbettere Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers ûntworpen foar gebrûk yn 10-Gigabit multi-rate links oant 40km fan G.652 single mode fiber. Se binne konform mei SFF-8431 1, SFF-8432 2 en 10GBASE- ER / EW; stipe 4x, 8x en 10x Fibre Channel, lykas CPRI-opsje 2 oant 8, mear dan 40 km keppelings.
    Digitale diagnostykfunksjes binne te krijen fia in seriële interface mei 2 triedden, lykas oantsjutte yn SFF-8472. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optyske transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + transceivers binne ferbettere Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers ûntworpen foar gebrûk yn 10-Gigabit multi-rate links oant 40km fan G.652 single mode fiber. Se binne konform mei SFF-8431 1, SFF-8432 2 en 10GBASE- ER / EW; stipe 4x, 8x en 10x Fibre Channel, lykas CPRI-opsje 2 oant 8, mear dan 40 km keppelings.
    Digitale diagnostykfunksjes binne te krijen fia in seriële interface mei 2 triedden, lykas oantsjutte yn SFF-8472. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optyske transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + ZR transceivers binne ferbettere Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers ûntworpen foar gebrûk yn 10GBASE-ZR / ZW oant 80km fan G.652 single mode fiber. Se binne konform mei SFF-8472 en SFP + MSA, SFF-8431 en SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR diel 15, klasse B en Telcordia GR-468-CORE.
    Digitale diagnostykfunksjes binne te krijen fia in seriële interface mei 2 triedden, lykas oantsjutte yn SFF-8472. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.