page_banner

produkten

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optyske transceiver

    De SFP28-transceivers binne hege prestaasjes, kosteneffektive modules dy't stypje datasnelheid fan 25Gbps en Maksimum linklingte fan 10km op SMF. It is ûntworpen foar 25GBASE-LR Ethernet en 25.78125 Gb / s ienbaans 100GE LR4. Se binne konform mei compliant mei SFF-8402 en SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 en IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR diel 15, klasse B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optyske transceiver

    De SFP28-transceiver is in heule kompakte optyske transceiver-module konverteart 25Gbit / s seriële PECL- as CML-elektryske gegevens yn seriële optyske gegevens konform mei de 25GBASE-SR-standert. It is ûntwurpen foar netwurken mei hege snelheid opslachgebieten, crossconnect fan komputercluster, oanpaste hege snelheidspipen foar gegevens en Inter Rack Connection. Se binne konform mei kompatibel mei SFF-8431, SFF-8432 en IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 CWDM4 is in fjouwer-kanaals, ynpluggbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 100G CWDM-tapassing mei FEC, Datacenter en Enterprise netwurken en oare optyske keppelings. Se binne konform mei SFF-8636 Spesifikaasje, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 ER4 is in fjouwer-kanaals, ynpluggbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 100 Gigabit Ethernet-tapassingen. Se binne konform mei SFF-8665 Spesifikaasje, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 en 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 LR4 is in fjouwer-kanaals, ynpluggbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR applikaasjes. Se binne konform mei SFF-8665 Spesifikaasje, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 SR4 is in
    fjouwer-kanaals, ynplugbere, parallele optyske transceiver en ûntwurpen foar 100GBASE-SR4 en 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR applikaasjes. Se binne konform mei SFF-8665 Spesifikaasje, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 SR4 is in
    fjouwer-kanaals, ynplugbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR en CPRI10 applikaasjes. Se binne konform mei QSFP28 MSA-konform, IEEE 802.3bm. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS-6.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 en 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 LR4 is in fjouwer-kanaals, ynpluggbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 applikaasjes. Se binne konform mei IEEE P802.3ba en OTU4 4I1-9D1F standert. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 PSM4 is in fjouwer-kanaals, ynpluggbere, parallelle optyske transceiver en ûntworpen foar 100GBASE-PSM4 en 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR applikaasjes. Se binne konform mei SFF-8636-spesifikaasje, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 PSM4 is in fjouwer-kanaals, ynpluggbere, parallelle optyske transceiver en ûntworpen foar 100GBASE-PSM4 en 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR applikaasjes. Se binne konform mei SFF-8636-spesifikaasje, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optyske transceiver

    De 100Gb / s QSFP28 PSM4 is in fjouwer-kanaals, ynplugbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 00GBASE-PSM4 en 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR applikaasjes. Se binne konform mei SFF-8636-spesifikaasje, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optyske transceiver

    De 10Gb / s SFP + BIDI binne ûntworpen foar gebrûk yn 10GBASE-BX Ethernet-keppelings. Se binne konform mei SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 en SFP + MSA, FCC 47 CFR diel 15, klasse B, en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceiver foldocht oan RoHS-eask.