page_banner

produkten

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optyske transceiver

koarte beskriuwing:

De SFP28-transceivers binne hege prestaasjes, kosteneffektive modules dy't stypje datasnelheid fan 25Gbps en Maksimum linklingte fan 10km op SMF. It is ûntworpen foar 25GBASE-LR Ethernet en 25.78125 Gb / s ienbaans 100GE LR4. Se binne konform mei compliant mei SFF-8402 en SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 en IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR diel 15, klasse B, Telcordia GR-468-CORE.


Produktdetail

produkt Omskriuwing

De optyske transceiver 25G SFP28 binne ûntwurpen foar de 25GBASE-LR Ethernet en 25.78125 Gb / s ienbaan 100GE LR4. De maksimale lingte fan 'e link is 10 km op SMF. De optyske transceiver is kompatibel mei RoHS.

Produkt Feature

Oant 25,78125Gb / s gegevensrate
Waarm pluggbere SFP28 formulierfaktor
Duplex LC-ferbining
1310nm DFB- en PIN-ûntfanger
Ynboude digitale diagnostyske funksjes
Maksimum keplinglingte fan 10km op SMF
Single + 3,3 V Netzteil
Leech enerzjyferbrûk <1,2W
Operaasjekastemperatuer: -5 ~ + 70 ° C

Oanfraach

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s ienbaans 100G LR4

Produkt Spesifikaasje

Parameter

Data

Parameter

Data

Foarm faktor

SFP28

Golflengte

1310nm

Maks Data Rate

25.78125 Gbps

Maksimum oerdracht ôfstân

10km

Ferbining

Duplex LC

Media

SMF

Stjoerder Type

DFB 1310nm

Untfanger Type

PIN

Diagnostyk

DDM stipe

Temperatuerberik

-5 oant 70 ° C

TX Power

-7 ~ 2dBm

Untfanger gefoelichheid

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Enerzjyferbrûk

1.2W

Utstjeringsferhâlding

3.5dB

1

Kwaliteitstest

2

TX / RX signaalkwaliteitstest

3

Rate Testing

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstiviteitstest

6

Betrouberens en stabiliteitstest

Endface Testing

xinfu

Kwaliteitssertifikaat

safd (2)

CE-sertifikaat

safd (3)

EMC rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Foarige: