page_banner

produkten

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP optyske transceiver

koarte beskriuwing:

De 100Gb / s QSFP28 SR4 is in
fjouwer-kanaals, ynplugbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR en CPRI10 applikaasjes. Se binne konform mei QSFP28 MSA-konform, IEEE 802.3bm. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS-6.


Produktdetail

produkt Omskriuwing

De 100G QSFP28 yntegreare fjouwer gegevensstroken yn elke rjochting mei 100Gb / s bânbreedte. Elke rydbaan kin wurkje op 28Gb / s oant 100m oerdrachtôfstân mei OM4-glêstried Dizze modules binne ûntwurpen om te operearjen oer multimode glêsstelsels mei in nominale golflingte fan 850nm.

Produkt Feature

Oant 28Gb / s gegevensrate per kanaal

Waarm ynplugbere QSFP28 foarmfaktor

4 kanalen 850nm VCSEL-array en PIN-fotodetektor-array

peratearjende temperatuer: -20 oant 75 ℃

Ynboude digitale diagnostyske funksjes

Single + 3,3 V Netzteil

Leech enerzjyferbrûk <3,5 W

Oanfraach

Rack nei Rack

Datasintrum

Infiniband QDR, DDR en SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Produkt Spesifikaasje

Parameter

Data

Parameter

Data

Foarm faktor

QSFP28

Golflengte

850nm

Maks Data Rate

103,1 Gbps

Maksimum oerdracht ôfstân

100m @ OM4

Ferbining

MTP / MPO

Media

MMF

Stjoerder Type

VCSEL 850nm

Untfanger Type

PIN

Diagnostyk

DDM stipe

Temperatuerberik

-20 oant 70 ° C (32 oant 158 ​​° F)

TX Power elke baan

-8.4 ~ 2.4dBm

Untfanger gefoelichheid

<-9.2dBm

<-9,2dBm

Enerzjyferbrûk

3.5W

Utstjeringsferhâlding

3dB

1

Kwaliteitstest

2

TX / RX signaalkwaliteitstest

3

Rate Testing

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstiviteitstest

6

Betrouberens en stabiliteitstest

Endface Testing

xinfu

Kwaliteitssertifikaat

safd (2)

CE-sertifikaat

safd (3)

EMC rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optyske transceiver