page_banner

produkten

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optyske transceiver

koarte beskriuwing:

De 100Gb / s QSFP28 SR4 is in
fjouwer-kanaals, ynplugbere, parallele optyske transceiver en ûntwurpen foar 100GBASE-SR4 en 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR applikaasjes. Se binne konform mei SFF-8665 Spesifikaasje, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.


Produktdetail

produkt Omskriuwing

De 100G QSFP28 yntegreare fjouwer gegevensstroken yn elke rjochting mei 100Gb / s bânbreedte. Elke rydbaan kin wurkje op 25.78125Gb / s oant 70m oerdrachtôfstân mei OM3-fibre of 100m oerdrachtôfstân mei OM4-fiber. Dizze modules binne ûntworpen om te operearjen oer multimode glêstriedsystemen mei in nominale golflingte fan 850nm.

Produkt Feature

Oant 103,1 Gb / s gegevensrate

Waarm ynplugbere QSFP28 foarmfaktor

4 kanalen 850nm VCSEL-array en PIN-fotodetektor-array

Ynterne CDR-sirkwy op sawol ûntfanger- as stjoerderkanalen

Ynboude digitale diagnostyske funksjes

Single + 3,3 V Netzteil

Leech enerzjyferbrûk <2,5 W

Oanfraach

100GBASE-SR4 100G Ethernet oer Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Oare optyske keppelings

Produkt Spesifikaasje

Parameter

Data

Parameter

Data

Foarm faktor

QSFP28

Golflengte

850nm

Maks Data Rate

103,1 Gbps

Maksimum oerdracht ôfstân

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Ferbining

MTP / MPO-12

Media

MMF

Stjoerder Type

VCSEL 850nm

Untfanger Type

PIN

Diagnostyk

DDM stipe

Temperatuerberik

0 oant 70 ° C (32 oant 158 ​​° F)

TX Power elke baan

-8.4 ~ 2.4dBm

Untfanger gefoelichheid

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Enerzjyferbrûk

3.5W

Utstjeringsferhâlding

3dB

1

Kwaliteitstest

2

TX / RX signaalkwaliteitstest

3

Rate Testing

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstiviteitstest

6

Betrouberens en stabiliteitstest

Endface Testing

xinfu

Kwaliteitssertifikaat

safd (2)

CE-sertifikaat

safd (3)

EMC rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 en 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optyske transceiver