page_banner

produkten

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optyske transceiver

koarte beskriuwing:

De 100Gb / s QSFP28 CWDM4 is in fjouwer-kanaals, ynpluggbere, parallelle optyske transceiver en ûntwurpen foar 100G CWDM-tapassing mei FEC, Datacenter en Enterprise netwurken en oare optyske keppelings. Se binne konform mei SFF-8636 Spesifikaasje, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 en Telcordia GR-468-CORE. De optyske transceivers foldogge oan de eask fan RoHS.


Produktdetail

produkt Omskriuwing

De 100G QSFP28 yntegreare fjouwer gegevensstroken yn elke rjochting mei 100Gb / s bânbreedte. Elke baan kin wurkje op 25.78125Gb / s oant 2km foar G.652 Single Mode Fiber (SMF). De sintrale golflingten fan 'e 4CWDM-kanalen binne 1271nm, 1291nm, 1211nm en 1331nm.

Produkt Feature

Oant 25,78125Gbps Datasnelheid per kanaal
Oant 2 km te berikken foar G.652 SMF
4 DFB-basearre CWDM-net-koele stjoerder
4 kanalen PIN-fotodetektor
Waarm ynplugbere QSFP28 foarmfaktor
Duplex LC-bak
Ynterne CDR-sirkwy op sawol ûntfanger- as stjoerderkanalen
Stypje CDR-rûnwei
Ynboude digitale diagnostyske funksjes
Leech enerzjyferbrûk <3,5 W
Operaasjekastemperatuer: 0 ~ + 70 ° C

Oanfraach

100G CWDM4 applikaasjes mei FEC
Datacenter en Enterprise netwurken
Oare optyske keppelings

Produkt Spesifikaasje

Parameter

Data

Parameter

Data

Foarm faktor

QSFP28

Golflengte

1310nm

Maks Data Rate

103,1 Gbps

Maksimum oerdracht ôfstân

2km

Ferbining

LC Duplex

Media

SMF

Stjoerder Type

DFB-basearre LAN-WDM

Untfanger Type

PIN

Diagnostyk

DDM stipe

Temperatuerberik

0 oant 70 ° C (32 oant 158 ​​° F)

TX Power elke baan

-6,5 ~ 2,5dBm

Untfanger gefoelichheid

<-10dBm

<-10dBm

Enerzjyferbrûk

3.5W

Utstjeringsferhâlding

3.5dB

1

Kwaliteitstest

2

TX / RX signaalkwaliteitstest

3

Rate Testing

4

Optical Spectrum Testing

5

Senstiviteitstest

6

Betrouberens en stabiliteitstest

Endface Testing

xinfu

Kwaliteitssertifikaat

safd (2)

CE-sertifikaat

safd (3)

EMC rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optyske transceiver