100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

ús projekten

Avansearre ynternasjonale produksjetechnology en hege kwaliteit

oer ús
_W2A2318

Oprjochte yn 2014, Topticom stiet foar Top Optic Communication, en dit is ús fisy dy't ús sûnt oprjochting liede en ynspireare. Nei mear as 5 jier rappe groei hawwe wy holpen mei it bouwen fan rap en feilich netwurk oer de heule wrâld troch leverjen fan hege kwaliteit en betroubere transceiver.
Wy biede ferskaat oan kompatibele OEM-kompatibele transceiver, lykas 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Wy rjochtsje ús op en folgje technologyske ûntjouwings op, sadat wy jo de meast bywurke produkten kinne leverje om jo te helpen jo merkoandiel mei strategyske produkten te fersnellen.

Sjoch mear